עיצוב זקן: מראה אסתטי ומסודר לעורכי דין מכובדים

עיצוב זקן: מראה אסתטי ומסודר לעורכי דין מכובדים

כעורכי דין מצופה מכם להגיע למשרד כמו גם לדיונים בבית המשפט בלבוש מכובד אך גם מאורגן מבחינה אסתטית. כיצד תוכל לעצב את הזקן בצורה מסודרת אך גם אסתטית? על כך – במדריך הבא.

עיצוב זקן: חלק בלתי נפרד מההכנות לקראת יום עבודה

עורכי דין נדרשים להגיע בכללי לבוש מחמירים, כחלק מהיותם אנשי מקצוע אשר נפגשים עם לקוחות באופן קבוע כמו גם מגיעים לבית המשפט לטובת דיונים. עם זאת, חלק מהותי מכללי הלבוש נוגעים גם לאסתטיקה של הגוף – ובפרט הזקן. כעורך דין אתה רוצה לשדר מראה רציני ואחראי וזקן מבולגן ולא מסודר משדר את המסר ההפוך: תחושה של זלזול  שמשפיעה מאוד על היכולת שלכם לעבוד. על כן, חלק משגרת ההכנה לקראת יום עבודה צריכה להתבצע מול המראה לטובת סידור וסירוק של הזקן. כיצד תעשה את זה? ראשית כל, ניתן להיעזר באתרים מתמחים כמו אתר שייברס. האתר שעוסק בתחום באופן נרחב מציע לכם מידע עדכני אודות מכונות גילוח, מכונות תספורת מסירי שיער ומוצרי גילוח שבאמצעותם תוכלו לבצע את פעולת הגילוח בצורה נכונה, יעילה ומדויקת. בנוסף, איגדנו בעבורך את מיטב הטיפים לטובת יצירה של מראה אסתטי ומסודר, כפי שנפרט:

עיצוב זקן קצר

על מנת לשמור על מראה נקי ומדויק של זקן קצר צריך להקפיד על תחזוקה שוטפת אותה מבצעים בכל יום. בשלב הראשון מגדלים את הזק עד לאורך של 2 ס"מ, ושוטפים אותו במים. מיד לאחר מכן נדרש לסרק את השיער כלפי מטה, ובשלב הבא משתמשים בקוצץ על מנת לעצב את הזקן באזור הלסת תחתונה, לחיים והשפה התחתונה. עדיף להשתמש בקוצץ חשמלי המאפשר לבצע את הפעולה באופן מדויק ומהיר. בשלב האחרון סרק שוב את השיער וחזור על הפעולה לאחר כיומיים, לטובת שמירה על הקווים הנקיים. כדאי לדעת גם איך מומלץ מעורך דין להתלבש לקראת הופעות בבית המשפט.

עיצוב זקן ארוך

זקן ארוך נוטה ליצור לא פעם מראה לא אסתטי ולכן חשוב מאוד לשמור על מראה אסתטי באמצעות שמן המיועד לזקן, מתוך מטרה ליצור מראה רך ובריא ולא מבולגן. הקפד לסרק את הזקן הארוך בכל יום ובמידת הצורך לקחת איתך מסרק קטן בתיק המנהלים, לטובת בדיקה של הזקן מסודר ולא מבולגן. בנוסף, מאחר ומדובר בזקן ארוך עדיף לעבוד עם מספריים המיועדות לזקן  לטובת סידור של הזקן בחלק התחתון ואילו בחלק העליון ובסמוך לפאות רצוי להשתמש במכונה המאפשרת לכם לסדר את הזקן בצורה מדויקת ומהירה. עם זאת, השתמש במהירות נמוכה ולא גבוהה לטובת ביצוע הפעולה באופן איטי ומסודר.

עיצוב זקן: מראה אסתטי ומסודר לעורכי דין מכובדים

עיצוב זקן צרפתי

אחד הטרנדים החזקים של השנים האחרונות הוא זקן צרפתי. ישנם לא מעט סגנונות של זקן צרפתי: זקן סנטר, מוארך, עוגן, ארוך או מלא. לא כל זקן צרפתי מתאים לכל גבר ולכן התאמה של סוג הזקן צריכה להתבצע קודם כל באמצעות ספר גברים מקצועי. לאחר מכן נדרשת תחזוקה – מגלחים את פאות הלחיים באמצעות סכין גילוח איכותית או מכונת תספורת, ואת החלק של אזור הסנטר ומתחת לשפם מעצבים באמצעות מספריים ייעודים לזקן.

לסיכום, עיצוב זקן הוא משימה אותה צריך לבצע בכל יום – בייחוד לאור הרושם אותו אתה רוצה לשדר בעבודתך כעורך דין. אם זו פעם ראשונה שאתה בוחר לגדל זקן, עדיף קודם כל לבצע את התחזוקה הראשונית אצל ספר ולאחר מכן לבצע את התהליך בעצמכם. דרך אתר שייברס כמו גם מדריכים באינטרנט ניתן לקבל מידע מהימן אודות מכונות וסכינים לטובת ביצוע התהליך, כמו גם טיפים של מומחים לטובת תחזוקה שוטפת של הזקן, לטובת מראה מכובד אך גם שיקי.

סגירת תפריט
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
נגישות