למה כדאי להוציא אזרחות פורטוגלית עם עורך דין

למה כדאי להוציא אזרחות פורטוגלית עם עורך דין

בשנים האחרונות, יותר ויותר ישראלים הבינו כי הדרך אל אזרחות וקבלת דרכון אירופאיים –  קשורה לדרך באמצעותה הם יוכיחו כי הם צאצאים של מגורשי ספרד ופורטוגל. אם בעבר דרכון אירופאי היה שמור רק לצאצאים של יוצאי מדינות מערביות באירופה, הרי שכיום ישנה דרך להוכיח את הקשר היהודי אל פורטוגל ואל שאר מדינות. ומכאן הוצאת אזרחות פורטוגלית.

כיצד מוציאים אזרחות אירופאית?

רבים הישראלים שרוצים לרכוש נכסים, לעבוד, ללמוד ולגור באירופה, אשר בוחרים לבצע את תהליך ההתאזרחות עם עורך דין אזרחות פורטוגלית. איש מקצוע זה, ידע להוכיח בצורה ברורה את הקשר בין מבקש הבקשה לבין מדינות כמו פורטוגל, ספרד, יוון וכדומה, ואף יקל עליכם במהלך התהליך הבירוקרטי, ולו בשל העובדה שהוא יבצע אותו בעבורכם.

כיום, כבר ידוע שלא מעט ישראלים קיבלו דרכון אירופאי – זאת באמצעות שירות של עורכי דין מומחים בתחום ובעלי ניסיון.

נשמע מסקרן? ובכן, מי ששם משפחתו פורסם ברשימת שמות המשפחה של מגורשי ספרד ופורטוגל – יוכל להגיש בקשה ולהתחיל בתהליך. גם אם שם משפחתכם אינו מופיע – אין סיבה לחשוש, ולו כי שמות רבים שונות ועוברתו ב500 השנים שלאחר הגירוש.

מי זכאי לאזרחות פורטוגלית?

פורטוגל היא מדינה ים תיכונית יפיפה, שמאפשרת איכות חיים, נמלים גדולים, דרכים נסתרות, מפרץ מקסים, בתים למכירה ונכסים במחיר זול, כמו גם אוכל טוב ורחובות שוקקי חיים, לכן אין זה מפתיע שלא מעט אנשים בוחרים להוציא דרכון פורטוגלי על מנת שיוכלו לגור ולחיות באזורים הללו.

הזכאות לדרכון פורטוגלי נוגעת לכל מי שיכול להוכיח קשר משפחתי למגורשי ספרד ופורטוגל (ניתן להוכיח זאת באמצעות מחקר גנאלוגי). כמו כן,  עליו להיות בגיר מעל גיל 18 וללא רישום פלילי.

מדוע זה כדאי?

הוצאת דרכון פורטוגלי כדאית במיוחד, בעיקר בשל קיומה של אזרחות נוספת בעת הצורך ומסיבות ביטחוניות. כמו גם שרבים יודעים, עלות המחייה זולה יותר במדינות אלה הנמצאות באירופה, בזמן שרכישת נכסים מתאפשרת במדינות אירופאית יותר מאשר כאן, בישראל. נוסף לכך, מי שיוציא דרכון אירופאי יוכל לעבור בין מדינות אירופאיות ללא בעיה ואף יוכל להיכנס אל ארצות הברית ללא צורך בהוצאת ויזה מיוחדת ויקרה. כמו כן, ניתן ללמוד במוסדות אקדמאיים אירופאיים, לרכוש נכסים ולעבוד במקומות שונים ברחבי אירופה.

למה כדאי להוציא אזרחות פורטוגלית עם עורך דין?

כיום, רבים פונים לעורכי דין המומחים בתחום הוצאת דרכונים אירופים, משום שעורכי דין מספקים את כלל השירותים הדרושים, החל מסיוע במילוי טפסים, הגשת בקשה למשרד ההגירה הפורטוגלי, הוכחת הקשר המשפחתי, תרגום מסמכים לשפה המקומית, חתימה של נוטריון, וביצוע שאר סידורים והתמודדות עם בירוקרטיה.

מלבד זאת, סיוע של אנשי המקצוע – מאפשר לרבים זירוז ההליכים, בעוד שבכך אין זמני המתנה מייגעים. בשל כל אלה, רבים פונים לעורך דין עבור הוצאת אזרחות פורטוגלית או הוצאת דרכון, ויזה או אזרחות עבור כול מקום אחר בעולם.

סגירת תפריט
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
נגישות